ورزش های ماجراجویانه

دوچرخه سواری

دوچرخه سواری یکی از مهیج ترین ورزش ها در طبیعت است که اصول و ارکان اکوتوریسم را کاملا حفظ می کند. متاسفانه با کاهش فضاهای مناسب دوچرخه سواری در شهرها خصوصا ابرشهرها رفته رفته این فعالیت و ورزش رو به فراموشی است.. ما قصد داریم با آموزش های اصولی و فراهم کردن شرایط مناسب دوچرخه سواری و تامین دوچرخه های حرفه ای طبیعت گردی و برگزاری اردوهای هیجان انگیز و مفرح در دل طبیعت ، کودکان، نوجوانان و جوانان عزیزمان را به صورت اصولی آموزش دهیم و آنها را به این ورزش علاقه مند کنیم.

غارنوردی

دنیای تاریک غارها یکی از مهیج ترین مکان هاییست که انسان میتواند از دیدن آن لذت ببرد. دنیایی که انسان را به تفکر عمیق فرو میبرد. اما غارنوردی و پیاده روی در غار نیازمند دانستن اصول ایمنی و حرفه ای غارنوردی می باشد. ما با اساتید حرفه ای خود و تامین تجهیزات مناسب غارنوردی این امر را برای کودکان،نوجوانان و جوانان عزیزمان فراهم کردیم تا بتوانند در فضای تاریک و مهیج غار، ماجراجویی کنند و آنها را بشناسند.

کوه نوردی

کوه نوردی را شاید بتوان یکی از قدیمی ترین ورزش های بشر دانست چه آن زمان که بشر برای برطرف کردن نیازهای روزمره خود نیازمند کوه نوردی بود چه از آن زمان که به صورت یک ورزش حرفه ای معرفی شد. کوه نوردی به طور خلاصه یعنی علم بالارفتن اصولی از کوهپایه تا قله. ما در این بخش از آموزش های خود، قصد داریم در مقیاس های کوچک تر کودکان، نوجوانان و جوانان را با اصول و مهارت های کوه نوردی، ایمنی در کوهستان و علوم بسیار دیگر که یک کوهنورد باید آنها را بداند، آشنا کنیم تا راه اصولی و صحیح را برای علاقه مندان این ورزش پرهیجان نشان دهیم.

صخره نوردی و کار با طناب

همیشه با دیدن انسان هایی که با طناب از صخره ها بالا و پایین می روند شگفت زده شدیم و شاید این کار را خیلی دور از ذهن خود و سخت فرض کردیم. اما این ورزش مهیج و پرهیجان با دوره های ویژه ی ما حتی برای کودکان اجرا می شود. دانستن مهارت های کار با طناب در زندگی هر فردی گاهی بسیار لازم و پر استفاده است. هدف ما از این کارگاه آموزش حداقل مهارت های لازم برای تجربه ی این رشته ی مهیج می باشد. تا فرصتی برای کودکان، نوجوانان و جوانان عزیزمان ایجاد کنیم تا استعداد های خود را در این زمینه نشان دهند و قدم در راه ادامه ی این ورزش مهیج بگذارند.

آخرین برنامه های ورزش های ماجراجویانه